Přívozské trhy

Několikrát ročně pořádáme trhy na břehu řeky Sázavy v Kamenném Přívoze. Místní obyvatelé a farmáři z našeho regionu zde nabízejí kvalitní výrobky většinou vlastní ruční výroby a hospodářské přebytky.

Ohlasy na trhy

…musim pochvalit super napad a skvelou organizaci trhu. Byla tam uzasna atmosfera a krasne pocasi. Doufam, ze se akce ujme a bude nasledovat pokracovani a rozsiri se i pocet a zamereni stanku. Hodne stesti a pri dalsi akci na shledanou
M. Buriankova ( Hosteradice)

…rad bych Vam jmenem cele nasi rodiny podekoval za vikendovy trh – bylo to moc fajn. Co se tyce nabidky asi by mohla byt vetsi,ale ta atmosfera,ktera tam panovala,ten uzas,ktery jsme zazili z toho kolik sikovnych lidi zije v okoli a vubec to,ze se povedlo usporadat „kulturni akci“ v nasi obci to je proste skvele. (vsimli jste si napriklad jak spousta lidi prisla oblecena ve svatecnim…)
Jeste jednou moc diky.
Mudrovi, Hosteradice 98

…bylo fajn vidět pohromadě mladý, starý prostě všechny, kteří měli chuť přijít. To se mi líbilo asi nejvíc, že to bylo pro všechny.
Jitka, Kamenný Přívoz

…první trh se Vám povedl na výbornou. V sobotu jsme si pochutnali na sivenech na grilu, udělala jsem kotel květákové polévky, kluci se cpali kedlubnami a večer jsem si měla ke knížce čaj z čerstvé máty s medem. Vše (kromě knížky z trhu). Chválím nejen za odvahu a těším se na druhý trh.
M.K., Kamenný Přívoz